Výsledky okresních kol soutěží ZUŠ

V letošním školním roce žáci základních uměleckých škol soutěží v oborech zpěv, dechové a bicí nástroje

Koncem února a začátkem března proběhla okresní kola soutěží ZUŠ. Žáci naší školy získali krásná ocenění v rúzných věkových kategoriích a mnoho jich postoupilo do navazujících krajských kol.

Sólový a komorní zpěv - okresní kolo 25. 2. 2022 v ZUŠ Humpolec

Lucie Studničková - 0. kategorie, 1. cena (p. uč. Honzlová)
Kateřina Honzlová - I. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Honzlová)
Tereza Kolčavová - II. kategorie, 1. cena (p. uč. Petrović)
Pavla Brambůrková - III. kategorie, 1 cena (p. uč. Borková)
Mariana Petrovičová - IV. kategorie, 1. cena (p. uč. Borková)
Denisa Bartlová - V. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Honzlová)
Julie Jančurová - V. kategorie, 1. cena (p. uč. Honzlová)
Tereza Rusová - V. kategorie, 2. cena (p. uč. Borková)
Tomáš Vodrážka - VI. kategorie, 1. cena s postupem, absolutní vítěz sólový zpěv (p. uč. Petrović)
Denisa Havlová - VI. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Petrović)
Anežka Smolíková - VII. kategorie, 1. cena (p. uč. Honzlová)
Kristýna Dománková - IX. kategorie, 1. cena (p. uč. Borková)
Pavel Miřátský - X. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Borková)

Pěvecké duo (Bartlová, Honzlová) - II. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Honzlová)
Trio (Petrů, Říhová, Říhová) - III. kategorie, 1. cena s postupem, absolutní vítěz komorní zpěv (p. uč. Borková)
Pěvecký kvartet (Dvořáková, Kaňová, Kalina, Chvalkovský) - IV. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Honzlová)

Dechové nástroje dřevěné - okresní kolo 10. 3. 2022 v ZUŠ Pelhřimov

Hra na zobcovou flétnu
Jana Uhlíková - III. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Klapková)
Nella Koubová - III. kategorie, 1. cena (p. uč. Klapková)
Adéla Ogounová - III. kategorie, 2. cena (p. uč. Klapková)
Edita Kopecká - V. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Klapková)
Magdaléna Křížová - VII. kategorie, 2. cena (p. uč. Sankotová)

Hra na příčnou flétnu
Kateřina Honzlová
 - III. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Urbánková Čeledová)
Amálie Svobodová - IV. kategorie, 1. cena (p. uč. Urbánková Čeledová)
Beznosková Veronika - VII. kategorie, 1. cena (p. uč. Urbánková Čeledová)

Hra na klarinet
Kotlíková Barbora - VI. kategorie, 2. cena (p. uč. Chadim)
František Boháč - VII. kategorie, 2. cena  (p. uč. Chadim)

Dechové nástroje žesťové - okresní kolo 8. 3. 2022 v ZUŠ Kamenice nad Lipou

Hra na lesní roh
Markéta Koubková - VIII. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Klapková)

Hra na trubku
Kryštof Zabloudil
 - III. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Kolčava)
David Nádvorník - III. kategorie, 2. cena (p. uč. Kolčava)
Vojtěch Kůrka - VII. kategorie, 2. cena (p. uč. Kolčava)
Vendula Krbcová - IX. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Vodrážka)
Filip Buňata - IX. kategorie, 2. cena (p. uč. Kolčava)
David Vaněček - X. kategorie, 1. cena (p. uč. Vodrážka)
Tereza Zachová - X. kategorie, 2. cena (p. uč. Kolčava)

Hra na trombon
Julie Janučurová - VII. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Vodrážka)

Hra na tenor
Radek Šidlák - IX. kategorie, 1. cena (p. uč. Vodrážka)
Hynek David - IX. kategorie, 2. cena (p. uč. Kolčava)
Vít Boháč - X. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Vodrážka)
Vojtěch Kameš - X. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Vodrážka)

Hra na tubu
Sebastián Andrejev - VI. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Vodrážka)
Martin Dvořák - VI. kategorie, 2. cena (p. uč. Jirků)

Bicí nástroje - okresní kolo 8. 3. 2022 v ZUŠ Kamenice nad Lipou

Hra na bicí soupravu
Štěpán Tůma - IV. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Jůzl)
Tomáš Vodrážka - V. kategorie, 1. cena s postupem (p. uč. Jůzl)